• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular
Bilecik Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,5546   7,5682
EURO 8,8050   8,8209
       
Özlü Sözler
Aldığımız nefesi bile geri veriyorsak, hiçbir şey bizim değil. (Necip Fazıl Kısakürek)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 47
Dün: 68
Toplam: 18819
BELEDİYE BAŞKANI HASAN DAĞINDA

Gölpazarı Belediye Başkanı Sayın Hayri Süer, son dönemde adını yamaç paraşütü ile ilgilen hemen hemen herkesin duyduğu Hasan Dağı’na geldi. Uçuş alanını yerinde gören Sayın Başkan’a, Köy Muhtarımız Mehmet Aysan ve beraberindeki misafirlerimiz eşlik etti. Sayın Başkan uçuş için gelen ekiple birlikte vakit geçirdi ve uçuş anlarına tanıklık ederek hem köylülerimiz ve hem de yamaç paraşütü yapmak için gelenlerle temaslarda bulundu.

 

Sahip olduğu rakım ve termik hava yapısı nedeniyle uçuşa çok uygun bir yapısının olduğu ifade edilen Hasan Dağı, aynı zamanda İstanbul, Adapazarı, Kocaeli, Bursa, Eskişehir gibi nüfus yoğunluğu yüksek illerimize yakınlığı sebebiyle de yamaç paraşütü yapan insanların gözde mekânlarından birisi olmaya adaydır.

Köy Muhtarımız Mehmet Aysan ile birlikte önceki dönem Dernek Başkanımız Hatice Doğru ve Yönetiminin de büyük uğraşlar verdiği yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte uçuş alanına çıkmanın kolaylaştığı dağımızın, doğal güzelliği de ziyarete gelenlerde güzel hatıralar bırakmaya devam ediyor.  

 

Sayın Başkanımıza, ilgisi ve ziyaretleri vesilesiyle köyümüz adına teşekkür ediyoruz.


16.02.2020

Okunma Sayısı: 179


3.235.101.50
DİĞER HABERLER

Bilecik Gölpazarı Çengeller Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top